Onze club, Duikteam Hemiksem vzw, werd in 1993 gesticht. Onze duikclub is via de NELOS/BEFOS (de Belgische organisaties) aangesloten bij de wereldwijd erkende federatie CMAS (Confédération mondiale des activités subaquatiques). Dit wil dus ook zeggen dat ons duikonderricht volledig binnen de regels voorgeschreven door deze organisaties gebeurt. Met de behaalde brevetten kan men dan ook wereldwijd overal terecht om te duiken.

Onze club is een vzw. De basisregels voor de werking van onze club zijn daarom ook vastgelegd in de statuten die verschenen zijn in het Belgisch staatsblad. Naast deze statuten is er ook een reglement van inwendige orde waarin nog enkele regels zijn beschreven om tot een aangename samenwerking te komen binnen de club. Bij inschrijving verbinden alle leden zich ertoe deze regels te zullen respecteren en na te leven.

De zwembadtrainingen gebeuren elke vrijdagavond in het gemeentelijk zwembad van Hemiksem tussen 21:00 en 22:00. Daarna kan nog gezellig nagekeuveld worden in het cafetaria of een andere locatie indien nodig.

 

 

 

 

 

Duikteam Hemiksem vzw maakt gebruik van cookies op deze website om uw surfgedrag aangenamer en eenvoudiger te maken. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk